Přeskočit na obsah
domycube logo

O nás

Naše mise

Stavba domu představuje jedinečný milník v životě člověka, kdy vytváříme nejen fyzický prostor, ale i domov plný emocí a příběhů. V naší firmě se zaměřujeme na aktivní dialog se zákazníkem, abychom porozuměli jeho představám a přáním. Snažíme se promítnout tyto představy do půdorysu a vizualizace domu tak, aby co nejvěrněji odpovídaly jeho představám. Přitom dbáme na to, aby nedošlo ke kompromisu v funkcionalitě domu a aby zůstal zachován osobní komfort.

Pokud zákazník má požadavek na luxusní řešení, nikdy ho nenutíme k žádným kompromisům kvůli ceně. Místo toho mu představujeme možnosti, které možná neznal, ale mohou plně vyhovovat jeho představám. Pro náš tým je důležité, aby každý dům na míru byl skutečně jedinečný a splňoval sny našich zákazníků.

Při stavbě domu na míru je nezbytné počítat s tvorbou projektové dokumentace a stavebním řízením. Nabízíme možnost řešit projektovou dokumentaci a statiku přímo s námi, a co se týče inženýrských sítí a získávání stavebního povolení, preferujeme spolupráci se zkušenými projektanty blízko místa bydliště zákazníka, kteří jsou obeznámeni se specifickými místními podmínkami a místními stavebními předpisy.

Jsme nadšeni tím, že můžeme stavět domy na míru, protože tak plníme sny a přání našich zákazníků. Každý projekt je pro nás výzvou a příležitostí pro tvorbu unikátního a osobitého domova.

Poznejte náš tým

,,Protože naše cíle musí být smysluplné, nikoliv měřitelné, chceme pro Vás především luxus a komfort za rozumnou cenu."

Roman Hanus, Domy Cube s.r.o.

Roman Hanus

Řízení staveb, obchod

Klikni na jméno 🙂

Jan Skřivan

Obchod a nákup

Klikni na jméno 🙂

Oliver Heal

Marketing

Klikni na jméno 🙂

David Mikušík

Stavbyvedoucí

Klikni na jméno 🙂

Napsali o nás

,,Taky děkujeme za lidsky velmi milou a zároveň profi komunikaci a především za Vámi stvořený prototyp „Porsche/Maseratti/Lamborghini/Bugatti/Ferrari Enzo“ nádhernýho domku. A taky za řešení, navržení a provedení luxusní terasy, našeho venkovního obyváku.."

Michal P.

,,Tahle parta je tým profíků a skvělých lidí, kteří odvádí úžasnou práci! Pánové, Romane, ještě jednou velké díky!"

Denisa B.