Přeskočit na obsah
domycube logo

Modulový domek do 25m²

od 950 000,-Kč

Domy do 25m² mohou sloužit k trvalému bydlení jako domek, pro sezónní rybáře, studia, home office nebo jako ubytování pro turisty jak na horách, tak i v kempech u rybníka.

Tento základní typ domu je velmi populární, úsporný a zároveň dostatečně velký pro 1-2 osoby. Domek disponuje zastavěnou plochou až do 25m2. Je zejména vhodný pro mladé páry. Díky panelům s tou nejlepší izolací zaručuje nízkou energetickou náročnost a v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch jsou náklady na elektřinu a topení do 600 Kč za měsíc. Dům je zateplený pomocí tvrzené čedičové vaty a sendvičovými PUR panely. Stěna 180mm, podlaha 200mm, Střecha 100mm. Sendvičový panel 100mm odpovídá tloušťce zdiva 100cm. Barvy obkladu a interiérových prvků se řeší po domluvě v průběhu stavby. K naším domkům a plnohodnotnému bydlení Vám bude stačit malý pozemek do 300m2. Dům do 25m2 může být jak s pultovou, tak sedlovou střechou.

Tento modulový dům je součástí energetické kategorie třídy A.

Součástí dodávky je: kompletní rozvody elektřiny, příprava pro kuchyň, elektrické tepelné čerpadlo značky Sinclair, kompletně obložená koupelna s usazenou vanou/sprchou, umyvadlem, záchodem, bateriemi, ventilátor, podlahy, lišty, obložky, dveře, Led světla, malba bílá.